Aplikacja mobilna SaldeoSMART dla instalacji lokalnych - system Android
Pobierz aplikację mobilną dla Twojej wersji* programu SaldeoSMART.
* wersję programu SaldeoSMART można sprawdzić na stronie logowania, najeżdżając kursorem na logo lub po zalogowaniu się do programu w prawym dolnym rogu.
Na filmie poniżej zobaczysz instrukcję, jak zainstalować aplikację mobilną SaldeoSMART na urządzeniach z oprogramowaniem Android.
Opis jest także zamieszczony w instrukcji obsługi.
Opis aplikacji mobilnej w najnowszej wersji:
  • DODAWANIE i EDYCJA DOKUMENTÓW W PDF
Proste i szybkie – wystarczy zeskanować dowolny dokument telefonem i dodać go przez aplikację mobilną zainstalowaną na Twoim telefonie. Dokument będzie natychmiast widoczny w Twoim koncie SaldeoSMART zarówno dla Ciebie, jak i Twojego księgowego. W zakładce Załączniki dodasz i edytujesz załączniki do dokumentów oraz dokumenty powiązane. Dodane dokumenty - faktury, a dla Użytkowników Obiegu Dokumentów także umowy, pisma i zamówienia, możesz edytować bezpośrednio w aplikacji.
  • ODCZYTYWANIE DOKUMENTÓW
Dodawany dokumentów można automatycznie odczytać przy użyciu OCR. W ten sposób faktura, po dodaniu do archiwum dokumentów, będzie od razu opisana (numer, daty, kwoty czy nazwa kontrahenta).
  • WYSZUKIWANIE I WYSYŁANIE DOKUMENTÓW
Musisz sprawdzić dokument, który oddałeś do księgowości, a nie masz pod ręką komputera - wyszukaj go w aplikacji mobilnej po różnych parametrach i filtrach. Gdy znajdziesz potrzebny dokument, wyświetlisz podgląd skanu oraz będziesz mógł wysłać go mailem.
  • AKCEPTACJA DOKUMENTÓW W OBIEGU
Zdalnie zatwierdzisz dokumentów i przekażesz je do kolejnego etapu w Obiegu Dokumentów z uwzględnieniem warunków przejścia, wskazywania osoby odpowiedzialnej i dodania komentarza. O dokumentach przypisanych do Użytkownika poinformujemy komunikatami push.
  • WYSTAWIANIE I WYSZUKIWANIE FAKTUR SPRZEDAŻOWYCH
Wystaw fakturę sprzedażową wraz z kodami GTU w swoim telefonie. Bazy kontrahentów i towarów są pobierane automatycznie, możesz także dodać nowego kontrahenta lub towar. Wystawioną fakturę wyślesz od razu do swojego kontrahenta. Jeśli musisz sprawdzić wystawioną wcześniej fakturę, to dzięki wyszukiwarce błyskawicznie ją odnajdziesz i zobaczysz jej pogląd.
  • PRZEGLĄDANIE ROZLICZENIA KSIĘGOWEGO
W podsumowaniu rozliczenia księgowego Firmy są informacje na temat przychodu, kosztów, zysku/straty narastająco. Użytkownik może zobaczyć także szczegóły rozliczenia z ostatniego uzupełnionego miesiąca, czyli rodzaje podatków/ ZUS do zapłaty oraz informacje czy są one już zapłacone. O nowych podatkach, ZUS czy terminach ich płatności informujemy na bieżąco komunikatami push.
  • KONTROLA PŁATNOŚCI
Dotyczy zarówno faktur sprzedażowych, jak i dokumentów kosztowych. Można wprowadzać płatności częściowe. Masz także dostęp do listy niezapłaconych faktur sprzedażowych i dokumentów kosztowych Firmy wraz z ich podsumowaniem.
  • ZADANIA
Przeglądaj, edytuj i dodawaj zadania zawsze wtedy, kiedy tego potrzebujesz. O zbliżającym się terminie realizacji zadania przypomną powiadomienia push.
Copyright © 2021 BrainSHARE IT sp. z o.o. All rights reserved