Aplikacja mobilna SaldeoSMART dla instalacji lokalnych - system Android
Pobierz aplikację mobilną dla Twojej wersji* programu SaldeoSMART.
* wersję programu SaldeoSMART można sprawdzić na stronie logowania, najeżdżając kursorem na logo lub po zalogowaniu się do programu w prawym dolnym rogu.
Na filmie poniżej zobaczysz instrukcję, jak zainstalować aplikację mobilną SaldeoSMART na urządzeniach z oprogramowaniem Android.
Opis jest także zamieszczony w instrukcji obsługi.
Opis aplikacji mobilnej w najnowszej wersji:
 • ODCZYTYWANIE DOKUMENTÓW
  Dodawany dokumentów można automatycznie odczytać przy użyciu OCR. W ten sposób faktura, po dodaniu do archiwum dokumentów, będzie od razu opisana (numer, daty, kwoty czy nazwa kontrahenta).
 • WYSZUKIWANIE I WYSYŁANIE DOKUMENTÓW
  Potrzebujesz sprawdzić coś w dokumencie, który oddałeś do księgowości, a nie masz pod ręką komputera - wyszukasz go w aplikacji mobilnej. Możesz wyszukiwać dokumenty po różnych parametrach. Gdy już znajdziesz potrzebny dokument, wyświetlisz podgląd skanu oraz będziesz mógł wysłać go mailem.
 • AKCEPTACJA DOKUMENTÓW W OBIEGU
  Zdalnie zatwierdzisz dokumentów i przekażesz je do kolejnego etapu w Obiegu Dokumentów. Z uwzględnieniem warunków przejścia, a także wskazywania osoby odpowiedzialnej i dodania komentarza.
 • WYSTAWIANIE I WYSZUKIWANIE FAKTUR SPRZEDAŻOWYCH
  Nową fakturę sprzedażową wystawisz w aplikacji – analogicznie jak w programie. Bazy kontrahentów i towarów są pobierane automatycznie, wystarczy w odpowiednim polu wpisać początek nazwy i wybrać z listy właściwą. Możesz także dodać nowego kontrahenta lub nowy towar. Wystawioną fakturę wyślesz od razu do swojego kontrahenta. Dzięki wyszukiwarce błyskawicznie ją odnajdziesz i zobaczysz podgląd wystawionych wcześniej faktur.
 • PRZEGLĄDANIE ROZLICZENIA KSIĘGOWEGO
  W podsumowaniu rozliczenia księgowego Firmy są informacje na temat przychodu, kosztów, zysku/straty narastająco, a także szczegóły rozliczenia z ostatniego uzupełnionego miesiąca, czyli rodzaje podatków/ ZUS do zapłaty oraz informacje czy są one już zapłacone. O nowych podatkach, ZUS czy terminach ich płatności informujemy na bieżąco komunikatami typu push.
 • KONTROLA PŁATNOŚCI
  Dotyczy zarówno faktur sprzedażowych, jak i dokumentów kosztowych. Można wprowadzać płatności częściowe oraz przeglądać listę niezapłaconych faktur sprzedażowych i dokumentów kosztowych Firmy wraz z ich podsumowaniem.
Copyright © 2021 BrainSHARE IT sp. z o.o. All rights reserved